30.12.15

Ana Sayfa » , , , » Çamaşır Yıkamanın Keyifli Hali

Çamaşır Yıkamanın Keyifli Hali

30.12.15
Ev işleri arasında her hanımın farklı favorileri vardır. Mesela kimi ütü yapmayı sever , bazıları ise yemek yapmayı. Sevdiğiniz işlerin size verdiği keyif ise bambaşkadır ve terapik etkileri vardır. Başka dünyalara gider, hayaller kurar, güzel anları hatırlar, planlar yaparsınız.
Size harika bir haberimiz var. Artık bu keyfi size yaşatan favorileriniz arasına çamaşırı da ekleyebilirsiniz :) Çünkü Rinso bunu mümkün kılıyor.
Rengarenk paketleri ile raflarda dururken bile enerjisini yansıtan Rinso, çamaşır yıkamayı kolay ve eğlenceli bir hale getiriyor. Rinso’nun Kır Bahcesi (Yeşil), Çiçek Bahcesi (Pembe) ve Büyülü Bahçe (Mor) şişeli sıvı deterjanları hem beyaz hem de renklileriniz için tortu bırakmayan bir temizlik vaad ediyor.
Rinso’nun gerçek eğlencesi, yıkama sonrası çamaşır makineninizi açtığınız anda başlıyor. Öyle ki kapağı açtığınız anda tertemiz çamaşırlarınıza eşlik eden muhteşem çiçek kokuları tüm banyoya yayıyor. İşte o an, hissettiğiniz duygular tarif edilmez. Sanki bir anda sevdiğiniz bir melodi çalmaya başlıyor ve o koku sizi alıp bambaşka bir yerlere götürüyor.
Bu kokular o kadar kalıcı ki tertemiz çamaşırlarınızı asarken, kuruturken, ütülerken ve tabii ki giyerken makineyi açtığınız o andaki duygular size kendini hatırlatmaya devam ediyor. Rinso kalıcı bahar kokuları ile çamaşır yıkamayı keyfe dönüştürüyor.
Mutluluk ve keyif zaten anlık değil midir? Mühim olan o anlara hayatınızda yer açmak. İşte Rinso bunu mümkün kılıyor.

Bir boomads advertorial içeriğidir.

10 yorum:

 1. Mmm... Rinso kokusu bir başka güzel. Rinso kullandığım Zaman komşularım mutlaka soruyor mis kokuyor çamaşırların ne kullanıyorsun diye. Tavsiyemdir.

  YanıtlaSil
 2. Rinso'nun toz deterjanını da severek kullanıyorum. Kokusu bi harika.. Sıvı deterjanı da mutlaka deneyeceğim. Sevgiler..:)

  YanıtlaSil
 3. Bende sıklıkla kullanıyorum, özellikle kokusunu da çok seviyorum.

  YanıtlaSil
 4. Rinsonun sıvı deterjanı herzaman tercihim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet haklısın , sıvı deterjanın avantajlı yanı kalıntı bırakmıyor.

   Sil
 5. rojda maşırlarımızımı begenmedıler hepimizi rinsoladırlar bunlar

  YanıtlaSil